Ammania sp. Bonsai зовні дуже схожа на Bacopa caroliniana, але при цьому має більш компактні розміри і низьку швидкість зростання.
Аманія Бонсай ідеально підходить для невеликих акваріумів та висаджується на передньому чи середньому плані.
З цієї рослини виходять гарні композиції, що зберігають свій зовнішній вигляд тривалий час, і це завдяки її низькій швидкості зростання.
Ця форма Аманії часто використовують для оформлення наноакваріумів.
Оптимальна для вмісту вода температурою 22-28 ° С, кислотністю рН 6,5-7,5. СО2 є обов'язковим, проте подача вуглекислого газу добре стимулює розвиток рослини.
Висвітлення в акваріумі має бути досить сильним не менше 0,5 Вт/л. Адже саме при яскравому світлі, верхівки рослин набувають інтенсивних яскравих червонуватих тонів, здатних прикрасити будь-який акваріум.
Нестача світла в першу чергу позначається на стані нижнього листя, вони опадають і починають гнити. Стебла рослини при цьому витягуються, що робить посадку менш привабливою.
Ammania Bonsai найкраще укорінюється у дрібнозернистому помірно замуленому субстраті.
Значна частина поживних речовин споживається безпосередньо з води. Тому зовсім не зайвим буде регулярне додавання у воду акваріума комплексних мінеральних добрив.
Як і більшість стеблових акваріумних рослин, Амманія Бонсай легко розмножується живцюванням. Для цього верхня частина стебла зрізається і пересідає поруч, для ущільнення групи та формування килима. Не варто садити їх занадто тісно, ??це призведе до сильного затінення нижнього листя і до їхнього відмирання.
Нова рослина досить довго укорінюється в ґрунті, також дещо уповільнюється розвиток куща після його обрізання.
При посадці рослини необхідно бути обережними, щоб не пошкодити рослину.
|