Акваплант - акваріумні рослини з доставкою по Україні
050-570-30-96
 11.07.2024
Надсилаємо замовлення з м. Кривий Ріг по всій Україні, крім регіонів, де відбуваються активні бойові дії. Для рослин!Сума мінімального замовлення 300грн (пакування безкоштовне) При меншій сумі замовлення не опрацьовується.

11.07.2024
Увага! До нашого асортименту поступово будуть додаватися акваріумні рибки. Доставка здійснюватиметься: маршруткою або поїздом. Вид доставки можете вказати самостійно при оформленні замовлення. Мінімальна сума замовлення рибок - 800грн.
Інтернет-магазин акваріумних рослин вітає шанувальників мистецтва акваскейпінгу! Дякуємо вам, що зайшли на наш сайт Акваплант – акваріумні рослини з доставкою по Україні! Ми раді поділитись з вами секретами створення підводного пейзажу! Сподіваємося, що рекомендації консультантів нашого інтернет-магазину акваріумних рослин будуть корисні для втілення вашої мрії мати вдома маленьку підводну плантацію!
 


Якщо захопившись майстерністю Такеші Амано, ви задумали створити вдома фантастичний аквадизайн, то перед вами неминуче постає проблема вибору — які види рослин забезпечать естетику акваріума? Після невдалих походів по магазинах і розчарувавшись мізерністю пропонованого там асортименту, ви перебуваєте в повній розгубленості. Невже вашій мрії про маленьке підводне царство так і не здійсниться? Не впадай у відчай! Наш інтернет-магазин акваріумних рослин допоможемо вам зорієнтуватися в потоці хитромудрих назв!

Погано ростуть акваріумні рослини – такий сумний «сюрприз» може чекати на вас після висадки. Яскраві і привабливі втратили свій первісний вигляд і навіть загинули... Шкода і акваріумні рослини, адже вони живі істоти, шкода і нездійснена мрія про фантастичний акваландшафт. Нехай натхнення не покидає вас! Консультанти нашого інтернет-магазину акваріумних рослин нададуть вичерпну інформацію щодо комфортних умов утримання акваріума!Якщо ви акваріуміст-початківець, тобто сенс почати з більш стійких і невибагливих видів акваріумних рослин, що витримують широкий діапазон фізико-хімічних параметрів. Акваріумні рослини для початківців представлені в основному видами, що повільно зростають - Анубіаси і Папороті. Для оформлення підійдуть Погостемон октопус та Еріокаулон в'єтнам, що показують хороші результати в акваріумах із мінімальними умовами утримання.

Якщо ви не забули шкільний курс ботаніки, то легко назвете умови утримання акваріумних рослин. Освітлення для акваріумних рослин потрібне для фотосинтезу. З вуглекислого газу та води за участю світла акваріумна рослина створює органічні речовини, що йдуть на харчування, будівництво, зростання та розвиток організму.При виборі акваріума слід звернути увагу на оснащення системами фільтрації та освітлення. Ідеальні умови для фільтрації можуть забезпечити зовнішній фільтр такого виробника як Eheim. Для освітлення акваріума можна використовувати люмінесцентні лампи (0,3-0,5 ват/л, а ідеально - 1 ват/л) або світлодіодне підсвічування (40 -100 люменів на 1л води). Для отримання більш детальної інформації ви можете зателефонувати до консультанта нашого інтернет-магазину акваріумних рослин за номером, вказаним у розділі сайту «Контакти».

СО2 - установка для акваріума забезпечує акваріумні рослини головним будівельним елементом - вуглецем, а також впливає на рівень кислотності - рН. Насичення води вуглекислотою балонним способом зменшує значення рН і благотворно впливає на засвоєння акваріумними рослинами поживних речовин. Ідеальний показник рН більшості видів акваріумних рослин становить 6,5-7. Необхідно уважно стежити за поведінкою мовчазних мешканців акваріума для недопущення кисневого голодування.

Погано ростуть акваріумні рослини, якщо у складі їхнього харчового раціону відсутні макро- та мікродобрива. Добрива для акваріумних рослин активують зростання та розвиток організму, покращують зовнішній вигляд. Консультанти нашого інтернет-магазину акваріумних рослин нададуть вам повну інформацію щодо підбору та дозування добрив для акваріумних рослин, розкажуть про всі нюанси їх внесення в акваріум.Основною дією догляду за акваріумом є регулярна заміна води. Ця обов'язкова процедура оновлення водного середовища пов'язана з необхідністю видалення з резервуара продуктів життєдіяльності жителів. Підміну води необхідно проводити щотижня у розмірі четвертої частини обсягу акваріума.

Коли створені ідеальні умови утримання акваріума, визначитися з вибором його мешканців вам допоможе каталог із фотографіями та назвами видів акваріумних рослин. Замовляйте види акваріумних рослин, які вам сподобалися, в нашому інтернет-магазині Акваплант — акваріумні рослини! Подивитися каталог з фотографіями та назвами видів акваріумних рослин ви можете у розділі сайту "Каталог".Доставка акваріумних рослин для вашої підводної композиції здійснюється співробітниками нашого інтернет-магазину акваріумних рослин у будь-які міста України. У літню зимову пору року доставка акваріумних рослин здійснюється службами доставки «Нова пошта», «Автолюкс» та ін.
З інформацією щодо вартості та доставки через наш інтернет-магазин акваріумних рослин ви можете ознайомитись у розділі сайту «Доставка/оплата»


Залишіть, будь ласка, свої відгуки, вказавши назви видів рослин, придбаних у нашому інтернет-магазині акваріумних рослин. Чи знадобилися вам рекомендації наших консультантів щодо утримання акваріума та догляду за акваріумними рослинами? Свої враження та питання, що виникли, можете залишити в розділі сайту «Відгуки/питання»
Зараз на сайті: 1
 2013-2014 © Aquaplant.com.ua