Акваплант - акваріумні рослини з доставкою по Україні
050-570-30-96
кошик порожній


Каталог
Рослини (244)
      Bucephalandra (29)
      Акваріумна живність (31)
      Анубіаси Anubias (17)
      Грунтопокривні (9)
      Добрива (0)
      Довгостебельні (88)
      Еріокаулони (2)
      Корм для риб (6)
      Мохи (24)
      Папороть (36)
      Тести (2)



26.03.2024
Надсилаємо замовлення з м. Кривий Ріг по всій Україні, крім регіонів, де відбуваються активні бойові дії. Для рослин!Сума мінімального замовлення 300грн (пакування -ТЕРМОБОКС, що гарантує доставку рослин до -15градусів) При меншій сумі замовлення не опрацьовується.

26.03.2024
Увага! До нашого асортименту поступово будуть додаватися акваріумні рибки. Доставка здійснюватиметься: маршруткою або поїздом. Вид доставки можете вказати самостійно при оформленні замовлення. Мінімальна сума замовлення рибок - 800грн.

Головна : Рослини : Довгостебельні :

Кабомба каролінська, Cabomba caroliniana

Ціна: 35.00 грн.
Наявність : так
Гілка 15-20 см

Кабомба каролінська широко поширена у любителів акваріума довгостебельна рослина. Воно добре пристосовується до різних умов, швидко росте, бере активну участь у кругообігу речовин в акваріумі.
Зарості кабомби є чудовим притулком для мальків і часто використовують як субстрат для нересту багатьох риб. Вирощувати цю рослину можна в акваріумі будь-якого обсягу.
Розташовувати його краще на задньому плані, де воно утворює чудову ажурну завісу. Кабомба поступово зростає протягом усього року.

До умов утримання Кабомба каролінська порівняно невимоглива. Рослину можна містити в помірно теплому акваріумі при температурі 18-22 °С і в тропічному акваріумі з температурою води вище 24 °С. Кабомба віддає перевагу воді жорсткості нижче 8°, з нейтральною або слабокислою реакцією (рН 5,5-6,8). До жорсткішої води її можна привчити, але тоді вона росте повільніше, а її листя стає дрібнішим.
Каролінська кабомба любить чисту воду. У замутненій воді вона збирає на себе частинки каламуті і втрачає привабливість. Якщо осад вчасно не видаляти, старе листя швидко гине. Підміну води в акваріумі слід проводити регулярно 3-4 рази на місяць.

Освітлення має бути досить сильним. При нестачі світла рослина починає витягуватися, її забарвлення стає бляклим, набуває жовтуватого відтінку. Для освітлення акваріума, де росте кабомба, придатні як природне, так і штучне світло. Орієнтовна потужність люмінесцентних ламп становитиме 0,4-0,5 Вт на 1 л об'єму. Тривалість світлового дня – не менше 12 годин.

Ґрунт у якому росте Кабомба каролінська має бути досить поживною. У старому акваріумі рослині вистачає для живлення природного замулювання ґрунту. При посадці до нового ґрунту додаткові добавки робити не обов'язково. Коренева система кабомби ніжна, але досить розвинена, тому як субстрат краще використовувати пісок та дрібну гальку. У ґрунті, що складається з великих частинок, гірше розвивається повзуче кореневище, яке утворюється у старої рослини.

Мінеральне підживлення спеціально для кабомби можна не вносити, тому що їй цілком вистачає поживних речовин, що надходять із кормом для риб та свіжою водою.
В акваріумі кабомба дуже легко розмножується живцюванням стебла або кореневища. Цілі стебла кабомби, відокремлені від кореневища або зі шматочком його, на новому місці дуже скоро починають рости. Розділяючи стебла на частини з 5-6 мутовками листя, також можна отримати нові рослини, але цей процес йде досить повільно. Нижня частина стебла з корінням, а також верхівковий черешок починають рости трохи швидше, ніж проміжні живці, які припиняють зростання до утворення кореневої системи.



 
 2013 © Aquaplant.com.ua